آموزش نصب و استفاده از مرورگر Vivaldi

مرورگر Vivaldi که نخستین تاریخ ارائه آن در سال ۲۰۱۵ بوده است، امکانات فوق العاده ای را برای کاربران لینوکس، ویندوز و اندروید فراهم میکند

نکات مثبت این مرورگر این است که با فعالسازی امکان Blocker Tracker & Ads میتوانید تمامی تبلیغات و Trackerها را متوقف نمایید.

نکته مثبت دیگر این مرور سرعت بسیار بالای آن است و در هنگام کار با آن متوجه روان بودن آن میشوید

نکته مثبت دیگر این مرورگر این است که تمامی Extentionهای موتور کرومیوم گوگل را پشتیبانی میکند بنابراین شما هزاران افزونه را میتوانید روی آن نصب نمایید

مزیت دیگر این مرورگر پشتیبانی کردن از حالت Private و Bookmark است

از نکات مثبت اختصاصی این مرور میتوان به حالت اجرای تب ها به صورت Vertical اشاره کرد، شما میتوانید تب های خود را همزمان در یک صفحه مشاهده کنید

همچنین نکته مثبت دیگر این مرورگر این است که به شما قابلیت Web Pannel را ارائه میکند و توسط آن میتوانید به صورت سریع در هر وبسایتی که باشید، سایتی که در وب پنل خود وارد کرده اید را همزمان باز نمایید مانند تصویر زیر:

نکته مثبت بعدی این مرورگر پشتیبانی کردن از نسخه وب Instagram هست و شما توسط این قابلیت میتوانید عکس های خود را از طریق کامپیوتر و مرورگر Vivaldi در اینستگرام آپلود و منتشر نمایید.

آموزش نصب و اجرای این مرورگر فوق العاده برای سیستم عامل اوبونتو لینوکس را برایتان به صورت هدیه آماده سازی و در همین صفحه از سایت قرار داده ام. امیدوارم از دیدن آن لذت ببرید و به بهبود زندگی شما کمک نماید.

امیدوارم تجارب فوق العاده عالی را از این مرورگر فوق العاده داشته باشید و هر روز شاهد اتفاقات زیباتر در زندگیتان باشید.

محمدصادق

محمدصادق

من محمدصادق هستم، مدرس علوم رایانه‌ای، متخصص در حوزه‌ی لینوکس، گیم هاستینگ، شبکه که در حال حاضر مدیریت مجموعه زیلی گیم را با عشق برعهده دارم. رسالت من بهتر زندگی کردن و جهان را جای زیباتری برای زندگی نمودن است.

دیدگاهتان را بنویسید