آموزش گوگل کروم (Google Chrome) برای اوبونتو – قسمت اول

سلام خدمت شما دوست گرامی، من محمدصادق هستم و در این ویدیو آموزشی فوق العاده می‌خواهم به صورت ساده و عملی به شما یاد بدهم که چطور از گوگل کروم در سیستم عامل اوبونتو لینوکس استفاده نمایید. نرم افزار گوگل کروم یک مرورگر وب فوق العاده و سریع است که برای لینوکس اوبونتو و لینوکس‌های دبیان بیس نیز توسعه داده شده است و شما می‌توانید ضمن استفاده از ان در دستگاه‌های اندرویدی، ویندوزی و ای او اسی و .. ای که دارید در لینوکس اوبونتو هم از آن استفاده نمایید. در این جلسه از سری آموزشی هدیه گوگل کروم در خصوص امکانات و نکات مثبت گوگل کروم صحبت می‌کنم و شما با استفاده از این آموزش ذهنیتی مثبت در خصوص قابلیت‌های گوگل کروم پیدا می‌کنید و آماده می‌شوید تا در جلسات بعدی از این نرم افزار فوق العاده به صورت کاربردی استفاده نمایید.

نرم افزار گوگل کروم یک نرم افزار بسیار جامع و گسترده است، در مجموعه آموزشی هدیه گوگل کروم امکانات، نحوه نصب و راه اندازی و استفاده به صورت ساده از این مرورگر پیشرفته را یاد میگیرید و در صورتی که بخواهید امکانات پیشرفته تر این مرورگر را یاد بگیرید و تبدیل به یک کاربر حرفه‌ای شوید محصولی به نام گوگل کروم در اوبونتو را آماده سازی کرده ام که می‌توانید با خریداری و استفاده از آن به صورت جامع بر گوگل کروم مسلط شوید و از امکانات عالی آن استفاده نمایید.

محمدصادق

من محمدصادق هستم، مدرس علوم رایانه‌ای، متخصص در حوزه‌ی لینوکس، گیم هاستینگ، شبکه که در حال حاضر مدیریت مجموعه زیلی گیم را با عشق برعهده دارم. رسالت من بهتر زندگی کردن و جهان را جای زیباتری برای زندگی نمودن است.

دیدگاهتان را بنویسید