آموزش نصب و استفاده از gnome-software

gnome-software اپ استور فوق العاده کاربردی، سریع، بدون خطا برای نصب هزاران نرم افزار عالی بر روی سیستم عامل اوبونتو طراحی شده است.

شما با استفاده از این نرم افزار فوق العاده میتوانید به هزاران نرم افزار رایگان سیستم عامل محبوب اوبونتو دسترسی آسان تر راحت تر و لذت بخش تری پیدا کنید.

gnome-software میتواند تمامی نیاز های نرم افزاری شما را برآورده کند و به شما این مکان را یدهد تا به سهولت نرم افزارهای خود را دانلود و به صورت اتوماتیک نصب نمایید.

مزیت این نرم افزار این است که شما تنها با یک کلیک و وارد کردن پسورد سیستم عامل خود هر نرم افزار و بازی ای را نصب کنید.

نکته مثبت بعدی این نرم افزار، امکان مدیریت کردن نرم افزارهای نصب شده روی سیستم عامل شماست و شما میتوانید نرم افزارهای خود را مشاهده، بررسی و حتی در صورت نیاز به سادگی حذف نمایید.

نکته مثبت بعدی گنوم-سافت‌ور این است که به شما امکان دریافت بروزرسانی های نرم افزار و اطلاع رسانی از طریق بخش نوتیفیکیشن سیستم عامل را میدهد و شما همواره میتوانید آخرین نسخه نر افزار را دانلود و به صورت اتوماتیک نصب نمایید

این نرم افزار در حال حاضر (سال ۲۰۲۰) برای استفاده در سیستم عامل اوبونتو ۲۰.۰۴.۱ توسط من پیشنهاد میشود چرا که جایگزین عالی نرم افزار ubuntu-software است چرا که عملکرد بهتری در حوزه سرعت، بروزرسانی، کم خطا بودن از خود ارائه میکند.

ویدیو آموزشی کامل این نرم افزار فوق العاده برای شما دوستان گرامی آماده کردم که به صورت هدیه به شما تقدیم شده است و از دیدن آن لذت ببرید. در صورتی که مطالب آموزشی برایتان مفید بود لینک آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با مشاهده کردن بارها و بارها ویدیو‌های آموزشی، تسلط شما بر مباحث مطرح شده بیشتر میشود و ناخودآگاه عملکرد بهتری از خود ارائه میکنید. تکرار یک شیوه ی درست، یکی از اصول اساسی موفقیت است.

امیدوارم که شاهد پیشرفت و بهبود زندگی شما دوستان عزیزم باشم.

محمدصادق

محمدصادق

من محمدصادق هستم، مدرس علوم رایانه‌ای، متخصص در حوزه‌ی لینوکس، گیم هاستینگ، شبکه که در حال حاضر مدیریت مجموعه زیلی گیم را با عشق برعهده دارم. رسالت من بهتر زندگی کردن و جهان را جای زیباتری برای زندگی نمودن است.

دیدگاهتان را بنویسید